הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"דשאן אבוד, הבעיות הולכות ומחמירות"

ביקורת קשה בצרפת על אלופת העולם: "הצעירים עדיין לא ברמה הזאת"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.09.22 - 22:10
(Photo by Anthony Dibon/Icon Sport via Getty Images)
(Photo by Anthony Dibon/Icon Sport via Getty Images)

55 ימים לשריקת הפתיחה של הגביע העולמי, ואלופת העולם מגיעה למסע ההגנה על התואר במצב לא אידיאלי בעליל. ביום ראשון האחרון, נבחרת צרפת סיימה את קמפיין ליגת האומות עם הפסד 2:0 בדנמרק - מה שהותיר אותה בתום הקמפיין עם ניצחון בודד, שתי תוצאות תיקו ושלושה הפסדים בליגת האומות. בינתיים, בצרפת, הרוחות גועשות.

"הנבחרת עדיין מחפשת את עצמה", סיכם ז'רום רוטן, פעם שחקן נבחרת צרפת והיום פרשן, "דידייה דשאן מתמודד עם בעיות שלא היו שם בחודש יוני, אבל הולכות ומחמירות מיום ליום. אני פסימי", המשיך רוטן, "יש לו כל כך הרבה בעיות שהוא איבד את עצמו טקטית במשחקים האחרונים, וזה בא לידי ביטוי בתוצאות".

לצד מאמן הנבחרת, מי שעוד חוטפים הם השחקנים - על אף ניסיונם המועט. שבעה שחקנים מהסגל ששיחק מול דנמרק ערכו את הופעת הבכורה שלהם בצרפת אחרי הזכייה בגביע העולמי, אבל רוטן תקף גם אותם: "היו הרבה שחקנים פצועים, אבל היו גם שחקנים צעירים שקיבלו הזדמנות והם עדיין לא ברמה הזאת".

חשוב לציין כי לצרפת לא יהיו משחקי הכנה נוספים עד המונדיאל - לא מתוכננים לה שום משחקי ידידות, כך שהיא תישלח ישירות אל האש הבוערת. צרפת, כזכור, הוגרלה לבית ד' של המונדיאל בקטאר, עם דנמרק, טוניסיה ואוסטרליה. במשחק הראשון, הם יפגשו את האוסטרלים, לאחר מכן את הדנים (להם הפסידו השבוע) - ואת שלב הבתים הם יסגרו עם טוניסיה.